Jamiro´s Jerky Hovězí Vinegar - 50g

Cena s DPH: 134 Kč
Cena bez DPH: 120 Kč

Jamiro´s Jerky - Hovězí Vinegar. Originální hovězí maso s příchutí octa. Inspirované Anglií, vyladěné v Čechách. Sušené hovězí maso s delikátní příchutí z výběru několika druhů octů.
Se sušením masa Radek alias Jamiro začal někdy okolo 2010. Začal vyrábět jerky pro sebe a pro své kamarády k různým turistickým a sportovním příležitostem, ať to bylo sjíždění vody, horská turistika, zimní freeriding a další jiné aktivity. Jerky měly samozřejmě vždy veliký ohlas a bylo běžné, že várky připravené na celé pobyty se většinou snědly během prvních večerů. Shodou okolností byl přiveden k myšlence začít vyrábět sušené maso, nebo-li jerky komerčně. Této myšlenky se chytl a příležitost vzal do vlastních rukou. Začalo kolečko zjišťování, počítání, obíhání, hledání vhodných prostor, pročítání legislativy, jednání s úřady a nakonec tak mohla oficiálně spatřit světla světa značka Jamiro´s Jerky.
V roce 2021 se Jamiro účastnilo soutěže Guild of fine Food Great Taste 2021, uznávané mezinárodní gastronomické soutěže, která je často nazývána gastronomickým Oscarem.Výrobek Jamiro’s Jerky Hovězí Vinegar v něm získal ocenění jedné hvězdy ze tří možných. Jamiro je tak první a jediný český výrobce sušeného masa který toto ocenění získal! A jedni z mála v Evropě za celou dobu existence soutěže.
Nákupem Jamiro´s Jerky se vám tak dostane do rukou špičkový produkt, který je pečlivě hlídán ve všech částech výrobního procesu, na což denně Radek dohlíží.
Jamiro´s Jerky jsou zdravým produktem s vysokým obsahem bílkovin, připravované z nejlepšího českého a v některých případech evropského masa. A protože si Jamioro zakládá na kvalitě, tak obsahují pouze a jen přírodní složky a žádnou chemii. A samozřejmě neobsahují žádný lepek.

Varianty
Množství
-
+
Není skladem

hovězí maso (na 100 g výrobku je použito 330 g syrového masa) lihový ocet, vinný ocet, sůl.

Bez použití GMO.

 VÝŽIVOVÉ ÚDAJE

na 100 g

Energetická hodnota / Energia

1250 kJ / 299 kcal

Tuky

2,7 g

   z toho nasycené mastné kyseliny / z toho nasytené mastné kyseliny

1,3 g

Sacharidy

5,5 g

   z toho cukry

4,5 g

Vláknina

0 g

Bílkoviny / Bielkoviny

62,2 g

Sůl

6,4 g