Jamiro´s Jerky Krůtí Teriyaki - 50g

Cena s DPH: 134 Kč
Cena bez DPH: 120 Kč

Jamiro´s Jerky kůtí teriaky je naše oblíbená nasládlá příchuť tentokrát okořeněná špetkou zázvoru.
Se sušením masa Radek alias Jamiro začal někdy okolo 2010. Začal vyrábět jerky pro sebe a pro své kamarády k různým turistickým a sportovním příležitostem, ať to bylo sjíždění vody, horská turistika, zimní freeriding a další jiné aktivity. Jerky měly samozřejmě vždy veliký ohlas a bylo běžné, že várky připravené na celé pobyty se většinou snědly během prvních večerů. Shodou okolností byl přiveden k myšlence začít vyrábět sušené maso, nebo-li jerky komerčně. Této myšlenky se chytl a příležitost vzal do vlastních rukou. Začalo kolečko zjišťování, počítání, obíhání, hledání vhodných prostor, pročítání legislativy, jednání s úřady a nakonec tak mohla oficiálně spatřit světla světa značka Jamiro´s Jerky.
Nákupem Jamiro´s Jerky se vám tak dostane do rukou špičkový produkt, který je pečlivě hlídán ve všech částech výrobního procesu, na což denně Radek dohlíží.
Jamiro´s Jerky jsou zdravým produktem s vysokým obsahem bílkovin, připravované z nejlepšího českého a v některých případech evropského masa. A protože si Jamioro zakládá na kvalitě, tak obsahují pouze a jen přírodní složky a žádnou chemii. A samozřejmě neobsahují žádný lepek.

Varianty
Množství
-
+
Není skladem

krůtí maso (na 100 g výrobku je použito 280 g syrového masa), teryiaki marináda (fermentovaná sója, fermentovaná pšenice (lepek odstraněn při fermentaci), glukózo-fruktózový sirup, ocet, přírodní aroma koření, zahušťovadlo: xantan), sójová omáčka (fermentovaná sója, fermentovaná pšenice (lepek odstraněn při fermentaci), sůl, přírodní aroma)

Bez použití GMO.

 VÝŽIVOVÉ ÚDAJE

na 100 g

Energetická hodnota / Energia

1130 kJ / 270 kcal

Tuky

2 g

   z toho nasycené mastné kyseliny / z toho nasytené mastné kyseliny

0,9 g

Sacharidy

5,6 g

   z toho cukry

5 g

Vláknina

0 g

Bílkoviny / Bielkoviny

56,3g

Sůl

10 g