Jamiro´s Jerky ochutnávka - 300g

Cena s DPH: 784 Kč
Cena bez DPH: 700 Kč

 

Degustační balíček šesti druhů Jamiro´s Jerky. Hovězí Original, Habanero, Vinegar, Teriyaki, Pepř a sůl. Krůtí Teriyaki.
Se sušením masa Radek alias Jamiro začal někdy okolo 2010. Začal vyrábět jerky pro sebe a pro své kamarády k různým turistickým a sportovním příležitostem, ať to bylo sjíždění vody, horská turistika, zimní freeriding a další jiné aktivity. Jerky měly samozřejmě vždy veliký ohlas a bylo běžné, že várky připravené na celé pobyty se většinou snědly během prvních večerů. Shodou okolností byl přiveden k myšlence začít vyrábět sušené maso, nebo-li jerky komerčně. Této myšlenky se chytl a příležitost vzal do vlastních rukou. Začalo kolečko zjišťování, počítání, obíhání, hledání vhodných prostor, pročítání legislativy, jednání s úřady a nakonec tak mohla oficiálně spatřit světla světa značka Jamiro´s Jerky.
Nákupem Jamiro´s Jerky se vám tak dostane do rukou špičkový produkt, který je pečlivě hlídán ve všech částech výrobního procesu, na což denně Radek dohlíží.
Jamiro´s Jerky jsou zdravým produktem s vysokým obsahem bílkovin, připravované z nejlepšího českého a v některých případech evropského masa. A protože si Jamioro zakládá na kvalitě, tak obsahují pouze a jen přírodní složky a žádnou chemii. A samozřejmě neobsahují žádný lepek.

Varianty
Množství
-
+
Skladem

V detailech jednotlivých produktů.

V detailech jednotlivých produktů.