Jerky TURKEY FILLET ORIGINAL - 100g

Cena s DPH: 165 Kč
Cena bez DPH: 147 Kč

Vytvořili jsme sušenou verzi krůtích prsou, velký šťavnatý kus sušeného masa! Chvíli nám trvalo, než jsme tento produkt udělali, ale jde to! Vyrobeno z 218 g krůtích prsou, jemně ochucené, pečlivě vysušené na vzduchu a zabalené. Všechny přírodní a prvotřídní ingredience Vám umožní vychutnat si naši skutečně autentickou a lahodnou svačinu. Nejprémiovější krůtí svačina, co jste kdy zkusili.

Varianty
Množství
-
+
Skladem

Složení: Krůtí prsa, med, česnek, koření, sůl, cibule, jablečný ocet, citron, rajčatový prášek, kouřové aroma, HOŘČICE, medové aroma. MŮŽE OBSAHOVAT STOPY SÓJI, CELERU, PŠENIČNÉHO LEPKU A OŘECHŮ.

Výživová hodnota ve 100 g: energetická hodnota 1088 kJ/ 257 kcal; tuky - 2,7 g, z toho nasycené mastné kyseliny - 1,07 g; sacharidy - 4,04 g, z toho cukry - 2,12 g; bílkoviny - 54,1 g; sůl - 1,75 g. Skladování: 0 - (+30) ℃. Čistá hmotnost: 100 g. Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte výrobek do 2 dnů. Balení obsahuje nejedlý sáček pohlcující kyslík. Po otevření balení jej zlikvidujte. Jedná se o výrobek s vysokou hodnotou bílkovin, v případě teplotních výkyvů je možné přirozené uvolňování masových bílkovin na povrchu výrobku.