Rustic Jerky ochutnávka - 340g

Cena s DPH: 1081 Kč
Cena bez DPH: 940 Kč

Ochutnávka jednoho z nejlepších Jerky na českém trhu! Nálož toho nejlepšího hovězího a zvěřinového Jerky.

Ochutnávka jednoho z nejlepších Jerky na českém trhu! Nálož toho nejlepšího hovězího a zvěřinového Jerky. Pikantní salva chutí v čele s uzenými papričkami Bhut Jolokia to je příchuť Smokin´Ghost, Habanero Lime s mexickými chilly papričkami habaneros a limetkovou šťávou a nakonec Honey BBQ v chuťové kombinaci s lahodným bio medem, voňavým česnekem a pikantní cibulkou.
Otestujte rozmanité chutě v kombinaci s kančím, jelením a srnčím masem. Žádná éčka, tradiční postup přípravy jerky. Vyrobeno v České republice.
Za skvělým jerky Windsor nestojí nikdo jiný, než Rustic Jerky, které patří k naším nejprodávanějším značkám. Spojuje se tady tak vytříbený postup výroby jerky, který mají borci od Rustica v malíčku a maso od Windsoru, které je prostě peckové. Jsme moc rádi, že tak můžeme našim masožravcům nabídnout další produkty, které jsou vyjímečné jak chutí, tak i postupem a použítými surovinami.
Windsor zpracovává zvěřinu získanou odstřelem a ne porážkou ze zvěře chované na farmách. Zvěřina je výživná, lehce stravitelná, má charakteristickou vůni a chuť. Je to prostě ideální surovina pro sušené maso. Když se přidá správný postup a dobré koření, dostanete produkt, který se těžko bude srovnávat s hovězí klasikou.
Vyzkoušejte Rustic Jerky a nebudete chtít nic jiného:-)

Varianty
Množství
-
+
Není skladem

Windsor Jerky - Srnčí - Med, česnek a kmín: srnčí maso, sojová omáčka bez lepku, worcesterová omáčka, voda, cibule, česnek, koriandr, zázvor, uzená paprika, habanero.
Windsor Jerky - Kančí - Tymián a uzená paprika: kančí maso, sojová omáčka bez lepku, worcesterová omáčka, voda, cibule, uzená paprika, černý pepř, tymián, nové koření, tymián.
Windsor Jerky - Kančí - Hot & Wild: kančí maso, sojová omáčka bez lepku, worcesterová omáčka, voda, cibule, zázvor, česnek, koriandr, uzená paprika, habanero.
Windsor Jerky - Jelení - Uzený a pikantní: jelení maso, sojová omáčka bez lepku, worcesterová omáčka, voda, med, česnek, cibule, černý pepř, kouřové aroma
Windsor Jerky - Jelení - Tymián s kajenským pepřem: jelení maso, sojová omáčka bez lepku, worcesterová omáčka, voda, med, česnek, cibule, kajenský pepř, tymián, uzené aroma.
Honey BBQ: Hovězí maso, voda, bezlepková tamari omáčka (sojová omáčka), worcestrová omáčka, třtinový cukr, med, česnek, cibule, koření.
Habanero Lime: Hovězí maso 70,6%, pitná voda, sójová omáčka (sojové boby, jedlá sůl, pitná voda, ocet kvasný lihový), worcestrová omáčka (pitná voda, ocet kvasný lihový, cukr, jedlá sůl, švestková povidla /švestky, jablka, regulátor kyselosti: kyselina citronová/, směs koření, sušený rajčatový protlak, aromata, chilly extrakt, česnekový extrakt), limetková šťáva 2,9%, sušený zázvor 0,9%, sušené chilly papričky habanero 0,6%, sušený koriandr, chilly koření, jarní cibulka, nové koření.
Smokin'Ghost: Hovězí maso, voda, bezlepková tamari omáčka (sojová omáčka), worcestrová omáčka, Bhut Jolokia papričky, koření, paprika, bílý pepř, černý pepř.

 

V detailech jednotlivých produktů