Windsor zvěřina ochutnávka - 190g

Cena s DPH: 707 Kč
Cena bez DPH: 615 Kč

Všechny druhy Windsor jerky na jednom místě. Otestujte rozmanité chutě v kombinaci s kančím, jelením a srnčím masem. Žádná éčka, tradiční postup přípravy jerky. Vyrobeno v České republice.
Za skvělým jerky Windsor nestojí nikdo jiný, než Rustic Jerky, které patří k naším nejprodávanějším značkám. Spojuje se tady tak vytříbený postup výroby jerky, který mají borci od Rustica v malíčku a maso od Windsoru, které je prostě peckové. Jsme moc rádi, že tak můžeme našim masožravcům nabídnout další produkty, které jsou vyjímečné jak chutí, tak i postupem a použítými surovinami.
Windsor zpracovává zvěřinu získanou odstřelem a ne porážkou ze zvěře chované na farmách. Zvěřina je výživná, lehce stravitelná, má charakteristickou vůni a chuť. Je to prostě ideální surovina pro sušené maso. Když se přidá správný postup a dobré koření, dostanete produkt, který se těžko bude srovnávat s hovězí klasikou.

Obsah balení

  • 1x Windsor Jerky - Jelení - Tymián s kajenským pepřem 40g
  • 1x Windsor Jerky - Jelení - Uzený a pikantní 40g
  • 1x Windsor Jerky - Kančí - Hot & Wild 40g
  • 1x Windsor Jerky - Kančí - Tymián a uzená paprika 40g
  • 1x Windsor Jerky - Srnčí - Med, česnek a kmín 30g

Varianty
Množství
-
+
Není skladem

Windsor Jerky - Srnčí - Med, česnek a kmín: srnčí maso, sojová omáčka bez lepku, worcesterová omáčka, voda, cibule, česnek, koriandr, zázvor, uzená paprika, habanero.
Windsor Jerky - Kančí - Tymián a uzená paprika: kančí maso, sojová omáčka bez lepku, worcesterová omáčka, voda, cibule, uzená paprika, černý pepř, tymián, nové koření, tymián.
Windsor Jerky - Kančí - Hot & Wild: kančí maso, sojová omáčka bez lepku, worcesterová omáčka, voda, cibule, zázvor, česnek, koriandr, uzená paprika, habanero.
Windsor Jerky - Jelení - Uzený a pikantní: jelení maso, sojová omáčka bez lepku, worcesterová omáčka, voda, med, česnek, cibule, černý pepř, kouřové aroma
Windsor Jerky - Jelení - Tymián s kajenským pepřem: jelení maso, sojová omáčka bez lepku, worcesterová omáčka, voda, med, česnek, cibule, kajenský pepř, tymián, uzené aroma.

Nutriční Hodnoty

Počítáno na 100 g výrobku
Energetické hodnoty (kJ/kcal) 1258 / 297
Tuky 5.7 g
Nasycené mastné kyseliny 2.3 g
Sacharidy 7.2 g
Cukr 3.1 g
Bílkoviny 56 g
Sůl 6.3 g